this year's Easter..

this year's Easter..

Witajcie :))  Już jutro Wielkanoc, a za oknami wciąż śnieg. Zima jest tą porą roku, której nienawidzę i z każdym kolejnym zimnym dniem przeklinam ją w myślach. Nie mogę się już doczekać pełnowymiarowej wiosny. Momenty, kiedy dochodzi do kilkunastu stopni, po których następuje mróz męczą mnie i doprowadzają do depresji. Ale to nic. Mam żonkile - symbol nadziei, będzie dobrze! Musi być!


Wiosna, ach to Ty..

Wiosna, ach to Ty..

Cześć :* Co tam u Was?  Ja się jakoś trzymam. Święta już za kilka dni, więc tylko żyć, nie umierać.
Wiosna powoli już do nas idzie. Jest cieplej, śnieg topnieje, od czasu do czasu wyjdzie słońce, ale i tak brakuje mi tego tygodnia, kiedy codziennie było po 16'C i nawet więcej! Szkoda, że ta temperatura się nie utrzymała dłużej.
W każdym razie mam nadzieję, że teraz będzie już coraz lepiej.
Pozdrawiam :**czekając na cud!

czekając na cud!

Mój ambitny plan na dziś jest zrealizowany w mniej niż 1/3 a mam jeszcze tyyle do zrobienia. Chyba to oleję. W poniedziałek mamy zakończenie, a ja muszę poszerzyć skalę głosu. Muszę być prawdziwym sopranem. Swoją drogą ścięłam włosy.

 Zmieniam się na wiosnę! ;))

Wiosno!

Cześć :* Dziś już środa. Jestem właśnie po obejrzeniu Top Model i nie mogę się doczekać następnego!! Ale nie ważne. Chciałam napisać, ze do poniedziałku zostało już tak niewiele. Tak niewiele i to, co trwało trzy lata się skończy. Fajnie było. Jeden dzień w tygodniu był oderwaniem się od codzienności. I to wszystko zakończymy już w poniedziałek. Z jednej strony cieszę się, że udało nam się wszystkim wytrzymać, z drugiej trochę mi szkoda, że więcej już mnie tam nie będzie. No nic! Nie zanudzając - lecę świętować wiosnę. (no! prawie wiosnęę :PP)


My last day being 15-years old one!

My last day being 15-years old one!

Witam ;* Dziś mija mój ostatni dzień będąc piętnastolatką. Cieszę się. To oznacza, że już niedługo pójdę do liceum i wszystko zacznie się na nowo. Z niektórymi będzie się ciężko pożegnać, z innymi wręcz przeciwnie. W każdym razie nie mogę się doczekać. Mam dosyć naszej szkoły i tych dziwnych przyzwyczajeń, tego całego hałasu. Ale już prawie koniec. To dobrze. Wszyscy na to czekamy.
Czy coś się we mnie zmieniło przez ten rok? No pewnie. Odbyłam podróż do Anglii i Włoch, zaczęłam uczyć się panować nad przeponą, śpiewam w kościele, za kilka miesięcy będę należeć do chóru, ćwiczę i zdrowo jem. Zaczęłam zapuszczać włosy i paznokcie. Jest dobrze. Podobał mi się ten rok. Pamiętam zeszłe urodziny. Były cudowne. Co prawda 1/3 dnia spędziłam w kinie, a kolejne dwie części na szkolnym boisku leżąc z pewną trójką na trawie i w SMOK'u wykonując ćwiczenia aktorskie w świetnym towarzystwie. Dużo się działo tego dnia. Fajnie było. Mam nadzieję, że jutro też będzie.

co za tydzień!

co za tydzień!

Siemson ;* Wiem, że nie pisałam dawno, ale nie ma kiedy. Co prawda mamy rekolekcje i de facto tylko ok 13 jestem już w domu, ale nie mogę się jakoś odnaleźć ostatnio. Na weekend postaram się coś ciekawszego wstawić. Tymczasem czekam sobie na próbę śpiewu. Eh, eh, eh.. Czekanie mnie męczy..


scream and shout

scream and shout

Cześć :)) Miałam pisać wczoraj, ale straasznie bolała mnie głowa i już nie dałam rady. Śpiewanie zaczyna mnie wciągać na nowo. Szczególnie teraz, kiedy religia jest dla mnie czymś ważnym i zaczynają mi się otwierać oczy na pewne sprawy.  Z resztą, nie o tym dziś.
Chciałam napisać, że dziś spędzam dzień u mojej malutkiej miłości. Mam nadzieję, że będzie dobrze i Mikołaj nie zmieni się w potworka!
Chciałam też złożyć spóźnione życzonka wszystkim paniom ;**
Trzymajcie się : )

Nowe buty + kuruję się z AVON!

Nowe buty + kuruję się z AVON!

Cześć :**
Mam co prawda ochotę jeszcze powstawiać zdjęcia z ostatniej sesji, bo strasznieee mi się podoba, no ale niestety trzeba myśleć o chwilach obecnych. A co do teraźniejszości dziś był pierwszy dzień w moich nowych bucikach. Strasznie się cieszę, bo znaczy to tyle, że nastaje wiosna, na którą tak bardzo czekałam!
A drugą rzeczą, o której chciałam napisać jest produkt z firmy AVON, który zaczynam dziś stosować. Napiszę niedługo jak się spisał :)))


 Buźka ;**

Being Carrie one day..

Being Carrie one day..

Cześć ;* Z góry życzę Wam udanego tygodnia. Ja będę nadrabiać poprzedni i siedzenie w domu. Mam nadzieję, że pogoda się utrzyma. Jutro chyba wkładam sukienkę i cieszę się wiosną. Później pokażę nowe buty, tymczasem zdjęcia. W końcu byłam Carrie Bradshaw! Dziękuję Jagódce ;*
Buziaki <33

Spring, is it you ?

Spring, is it you ?

Cześć :* Ostatni tydzień w naszym mieście zdecydowanie wskazywał na to, że będzie wiosna, a tymczasem dziś słońca jak nie było, tak nie ma. Mam nadzieję, że pogoda się poprawi, bo nie mogę doczekać się założenia moich nowych butów (<33). Swoją drogą dzisiejsze plany też nie idą w parze z chmurami.
A w ogóle to jest mega wcześnie. Ale to nic, w końcu będę śpiewać.

PS Moje marzenia postawiły kolejny krok i są już coraz bliżej spełnienia *.*
zapracowany piątek

zapracowany piątek

Cześć! Jest 9:44. Zdążyłam już włączyć pierwszą pralkę. Dzień mam przepełniony. Zaraz lecę po odkurzacz i będę sprzątać. Później antybiotyk, szybka rozśpiewka, obiad i cała reszta rzeczy, które mam zaplanowane dziś zrobić : )Copyright © 2014 CENZURA - KULTURA , Blogger