Goodbye 2013!

Goodbye 2013!

Czym był dla mnie ten rok?
 Na pewno mnóstwem nie zapomnianych chwil i zdecydowanie wpisuję go na listę ulubionych.
Ten rok, to rok pełen..
miłości, wieczornych spacerów, wspólnego jedzenia niezdrowych rzeczy, przytulania, tajemnic, uśmiechu, ciepła i przede wszystkim szczęścia. Jest to też rok pełen makijażu, pomysłowości, kreatywności, kosmetyków, zabawy, koloru, ale przede wszystkim szczęścia. Rok spędzonego razem czasu, na dobre i na złe, w chwilach radości i smutku, rok wspomnień, rozstań i powitań, ale przede wszystkim szczęścia. Dwatysiącetrzynasty to rok pielęgnacji, zapuszczania, testowania i szczęścia. Jest to również rok spędzony z Mikołajem, rok zabawy, uśmiechu, łez, bitew na poduszki, wygłupów, wspólnego grania w Pou i szczęścia. Rok poszukiwania stylu i przede wszystkim siebie, i szczęścia.
 To rok zmian, wyjazdów, występów, rok pewności siebie i spełniania marzeń! 
Is yellow my color?

Is yellow my color?


Domyślam się, że już wszyscy polują na coś dla siebie na aktualnych wyprzedażach, a jeśli nie, to pewnie właśnie mają zamiar zacząć :) Ja już od kilku dni przeglądam strony internetowe w poszukiwaniu "tego czegoś" i wciąż nie mogę się na nic zdecydować! :DD
Ale poza oglądaniem ubrań, dzisiejszy dzień spędziłam z chorym Mikołajkiem, który właśnie zasnął, dlatego miałam chwilę, żeby coś tu napisać :)))Friday!

Friday!


Wolne piątki, to zdecydowanie nie to samo, co te, kiedy trzeba gdzieś wyjść. Jednak gdybym miała wybierać, bez wahania byłyby to te pierwsze. Kilka dni temu znalazłam jedną z moich ulubionych gier komputerowych, którą miałam jeszcze na pierwszym komputerze, jaki był w tym domu. I muszę powiedzieć, że jestem o niebo lepsza, niż dziewięć, czy dziesięć lat temu. 
A jak żyjecie po świętach? Ja już nie mogę nawet myśleć o świątecznym jedzeniu, a co dopiero dalej. Mam ochotę na coś normalnego, nawet gdyby miał to być fast food. Dlatego jutrzejszy obiad musi być zdecydowanie czymś, co jemy w ciągu roku.
Trzymajcie się :*


On the first day of Christmas...

On the first day of Christmas...


Wesołych Świąt Wszystkim, raz jeszcze :* Moje takie z pewnością są, w każdym razie są inne niż zazwyczaj i wcale nie chodzi mi o brak śniegu, chociaż może to i przez to. Atmosfera w tym roku jest zupełnie inna, niż do tej pory. Święta to coś, co zdaje się zaczynam lubić. Z resztą jak nie lubić takiej ilości jedzenia na raz ? :DD Coś wspaniałego, prawda ?! :)) Dobra, dooobra. Kończę już, bo w zasadzie miałam dać tylko zdjęcia, ale napiszę coś na dniach! Buziaki :*  I jeszcze na końcuuuu moje zdjęcia :)))))!!
  X-mas time!

X-mas time!


Choinka już dawno ubrana, okna pomyte, jeszcze tylko przygotować jedzenie i czas odliczać godziny do wigilii! U Was też już tak mało zostało? Przez to, że nie ma w tym roku śniegu, jeszcze bardziej cieszę się na te święta.  Ciągle podśpiewuję kolędy! Może zacznę oglądać jakiś serial? W końcu dwa tygodnie to całkiem sporo czasu, więc czemu nie ? Jakieś pomysły ? :))
Gingerbreads!

Gingerbreads!

Wigilia już w przyszły wtorek, ale do tego czasu jeszcze tyle zostało... Przygotowania już trwają (i te domowe, i te na Preludium)! Na weekend robiłyśmy z siostrą pierniczki, a dzisiaj będziemy chyba ubierać choinkę, przynajmniej taką mam nadzieję. Swoją drogą nie mogę się już doczekać! <3 p="">


16!

16!

Nie wyobrażacie sobie, jak było świetnie! Mega, mega, mega, meeeega pozytywnie! Z resztą nie będę dużo pisać, bo zdjęcia mówią wszystko, trzymajcie się : *
Jak zwykle przy jedzeniu pierwsze! : DD


Patrzcie jakie WŁOOOOOSY! <3 p="">


11/12/13

11/12/13

 Tak fajnego tygodnia jak ten, dawno nie było. Rekolekcje przez trzy dni, jutro konkurs, a w piątek i tak się nigdy nic nie dzieje, więc jak tu się nie cieszyć?! Po prostu się nie da! Do świąt zostało już tak niewiele, a od końca zeszłej zimy tylko raz spadł śnieg! Mam nadzieję, że się rozmyślił i już nie wróci, bo będzie to oznaczać mrozy, a póki co temperatura sięga ok. 10'C, mimo, że dla mnie to jeszcze za mało i tak się cieszę!
Niedługo napiszę coś sensownego, serwus!


Copyright © 2014 CENZURA - KULTURA , Blogger