i'm in love with the summer

i'm in love with the summer


Czy tylko ja zauważyłam, że coraz szybciej robi się ciemno, a wieczory są naprawdę chłodne? Mam nadzieję, że tak, bo wtedy znaczyłoby to, że mam przywidzenia. Lato w tym roku zaskoczyło mnie pogodą, której pozazdrościli by nam wszyscy. Szkoda tylko, że to już powoli dobiega końca, bo ta pora roku jest zdecydowanie moją ulubioną. Co prawda, to prawda, nie mogę już doczekać się aż będę mogła nosić grube swetry i emu, ale pewnie szybko mi się to znudzi. A za tym przepięknym miejscem ze zdjęcia będę pewnie długo tęsknić. Życze Wam miłego dnia i do następnego! 

summer goal: become a mermaid

summer goal: become a mermaidOstatnio byłam tu bardzo dawno temu, więc myślę, że pora coś w końcu napisać. Wakacje, mimo, że jeszcze trwają, minęły mi strasznie szybko (ale o tym jeszcze powiem). Obecnie staram się trochę opalić, choć myślę, że jak na polskie warunki, nieźle złapałam słońca, czego niestety nie widać na zdjęciach z posta. A co do samych już zdjęć, nie myślałam, że wyjdą tak fajnie. Co prawda jestem na nich niepomalowana, ale makijaż w wodzie pewnie i tak wiele by nie zdziałał. Mimo to, następnym razem spróbuję też z nim. Sama nie wiem, o czym jeszcze napisać, bo marudzenie o tym, że niedługo szkoła i (o zgrozo!) klasa maturalna wywołuje u mnie dreszcze. Niedługo się odezwę, obiecuję. Trzymajcie się ciepło, buziaki! :*

Miłosna przystań | Kotwica od Lilou

Miłosna przystań | Kotwica od Lilou


Styl marynarski to przecież hit każdego okresu letniego, czyż nie? A czy tylko mi kotwica kojarzy się z wakacjami? Ta moja, dużo bardziej delikatna, z romantyczną nutą, rzekłabym, to prezent ode mnie dla mnie. Tak, ot, bez okazji, a właściwie jest jedna - chęć posiadania własnej Lilou. Kotwica ta jest "idealnym talizmanem łączącym w sobie wszystkie pozytywne emocje". W końcu czy same wakacje nie są jednym wielkim pozytywem? Pozdrawiam Was serdecznie i do następnego!

Copyright © 2014 CENZURA - KULTURA , Blogger