GODNE POLECENIA [#1]

Internet z pewnością jest miejscem, w którym zamieszkało zło i mówię o tym z całkowitą świadomością. Są jednak zakątki, które kryją w sobie coś niesamowitego, czym rzeczywiście warto podzielić się ze światem. I takich miejsc przewinęło się obok mnie już całkiem sporo, a mimo to dopiero dziś zebrałam się w sobie i postanowiłam Wam o nich opowiedzieć. Dziś tylko pięć i myślę, że kolejnym razem również zamknę się w pięciu. Stwórzmy więc swego rodzaju serię postów - a teraz zapraszam na pierwszy z nich, w którym króluje YouTube.  • Drugi w kolejce jest Ojciec Szustak, na zupełnym kontraście do współczesnej poetki - o miłości. A nawet więcej, o idealnym mężczyźnie, a właściwie o cesze, jaką idealny mężczyzna posiadać powinien. W pełni popieram pogląd, dlatego filmik ten musiał znaleźć się na dzisiejszej liście.


  • Jako, że wciąż dorastam, to koniecznie podzielę się również filmem Włodka Markowicza. O dokonywaniu wyborów zgodnych ze sobą, słuchaniu głosu swojego serca. I poszukiwaniu siebie - bo tej sztuki nie łatwo się nauczyć.
  • A na koniec powrót do codzienności. Jako, że szkoła już niedługo. Wspaniałe, a przede wszystkim krótkie i pomysłowe streszczenie jednej z ciekawszych lektur. Mistrz i Małgorzata w minutę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!

Copyright © 2014 CENZURA - KULTURA , Blogger