O mnie

Niezmiernie miło mi powitać Cię na moim blogu. Blogu, który poświęciłam własnym przemyśleniom, opiniom na różnorakie tematy i wszystkim tym, czym chcę dzielić się ze światem każdego dnia. Znajdziesz tu teksty,  w których piszę o tym, co mnie wkurza, co inspiruje, a co przyprawia o dreszcze zarówno podczas podróży jak i codziennego, studenckiego życia. Z pewnością mamy ze sobą wiele wspólnego, jeżeli tak jak ja nie za bardzo wiesz, co chcesz lub powinieneś robić w życiu. Mam nadzieję, że nie będziemy się razem nudzić.


Kim jestem?

Nazywam się Kinga Banaśkiewicz. Studiuję Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na UAM. Mam już dwadzieścia jeden lat. Już czy może dopiero? Dla mnie to dużo, więc już. Jestem dziewczyną, ale czasami myślę jak chłopak. Tak naprawdę to miałam być chłopcem. Kręcą mnie drogie samochody i kocham się w polskich raperach. Interesuje mnie moda, tylko troszeczkę, bo i tak zawsze noszę to, co lubię, a najbardziej lubię biel, czerń, jeans i paski. Uwielbiam kosmetyki, zarówno kolorówkę jak i te pielęgnacyjne, a najbardziej chyba te do włosów. Jestem włosomaniaczką, ale jeszcze niewiele umiem. Włosy zapuszczam od niedawna, choć moim marzeniem jest fryzura Emmy Watson, której jak sama mówiła nienawidzili chłopcy. Właściwie wciąż dziwię się, że podczas charytatywnego ścinania włosów nie wyszłam od fryzjera łysa. Niektórzy mówią, że jestem za młoda na makijaż, ale ja to z czystej przyjemności, a nie z ukrywania twarzy, ale mówią też, że jest mnie za mało, a przecież jem za trzech. Jedzenie to moja pasja tak jak gotowanie, no i zapomniałabym o najważniejszym - uwielbiam śpiewać!1 komentarz:

  1. Brawo że rozwijasz się w swojej dziedzinie. Mało ludzi ma determinacje by realizować swoje marzenia. Większość ich zwyczajnie nie psiada.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!

Copyright © 2014 CENZURA - KULTURA , Blogger